Yaşam

Teoman: EYT bana da vurdu

Müzisyen Teoman, Çağan Irmak’ın yazıp yönettiği “Sevda Mecburi İstikamet” filminin galasında gazetecilerle sohbet etti. Projenin müziklerini yapan Teoman, “Çağan benim arkadaşım. Onu çok seviyorum… Bu filmin müziklerini yapmamı istedi. Aslında ekiple birlikte yaptık, ben yapmadım.” Yalnız başına yap.”

Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre Teoman, magazin basınıyla çok sık görüşmediğini söyleyen gazetecilere gülerek yanıt verdi, “Aksine görüşüp çok konuşuyoruz sanırım ama ben çıkmıyorum. eskisi kadar yoğun. Uyuma vaktim gelmişti” dedi.

‘SERDAR ORTAÇ İLE HIZLA GİBİ ŞEYLER SÖYLEMEYE BAŞLADIK’

Geçtiğimiz haftalarda “yarı emekli olduğumu” anlatan müzisyen, emekli hayatı yaşadığını belirterek, “Günlük hayatımı çok fazla bozmamaya çalışıyorum. Boşta oturmayı, arkadaşlarımla bir araya gelmeyi ve bir şeyler yapmayı seviyorum. spor.Serdar Ortaç’la hemen hemen aynı şeyleri söylemeye başladık.Bununla gelen şeyler bunlar.Emeklilik de kötü galiba ama EYT bana da vurdu” dedi.

Geçen hafta Teoman, “Emeklilik hayatı yaşıyorum. Yarı emekliyim, sadece vereceğim konserleri ikiye böldüm. Hayatımda hiçbir şeyden vazgeçmedim. Öyle gezerim, az film izlerim.” ve daha çok kitap oku.Artık kendime ‘tembellik kariyeri’ yapmayı planladım.”Çok çalışmak istemiyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu